The Division 2 – drugi sezon Dziedzictwo Keenera wystartował

The Division 2 – drugi sezon Dziedzictwo Keenera wystartował
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Ubisoft odpalił kolejny sezon w The Division 2, który oferuje kolejne cele do zlikwidowania, aktywności i wydarzenia. Zerknijcie na zwiastun.

Drugi sezon w The Division 2: Dziedzictwo Keenera już trwa. Deweloperzy przedstawili pokrótce, czego możemy się spodziewać: Agencie, aktywowano nową siatkę wrogów. Dane wywiadowcze sugerują, że upadły agent – Hornet – powrócił, aby zwieńczyć dzieło Keenera. Weź udział w nowych sezonowych cotygodniowych aktywnościach w grze, wydarzeniach globalnych, ligach i nie tylko.

Nowy sezon oferuje pięć kolejnych celów do zlikwidowania:

  • TERMIT LORI BAKER – 23 lipca
  • LUNA TEGAN SILVER – 14 lipca
  • ŁOWCA ELIJA LE – 4 sierpnia
  • TYTAN JASON BARNES – 25 sierpnia
  • CEL GŁÓWNY: SZERSZEŃ CARTER LEROUX – Likwidacja wszystkich poruczników

Każdy cel będzie dostępny w określonym terminie, więc warto pilnować kalendarzyka:

The Division 2

Ubisoft zapowiada również, że w rozpoczętym sezonie zawarta jest ogromna pula nagród, która obejmuje zestaw wyposażenia, zestaw markowy, dwa przedmioty egzotyczne, nazwane przedmioty i wariant umiejętności.

Dowiedzieliśmy się ponadto, że od 14 lipca do 3 sierpnia potrwa wydarzenie wizerunkowe Feniks, gdzie będzie można zarabiać i kupować za Kredyty Premium klucze, które pozwolą odblokować nową odzież.

Deweloper przypomina ponadto, że Przepustka Sezonu 2 przyznaje dodatkowe nagrody za każdy osiągnięty poziom, takie jak stroje sezonowe, materiały rzemieślnicze, klucze do zasobników wizerunkowych, tekstylia oraz jeszcze więcej możliwości zdobycia sezonowego wyposażenia i broni.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie