Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Division 2 dostaje dzisiaj najtrudniejszą misję. Nowa aktualizacja

Przypominamy, że już dzisiaj zaatakujemy wrogą twierdzę Tidal Basin. Wszystko dzięki najnowszej aktualizacji The Division 2.

Ubisoft przypomina poniższym zwiastunem, że walka o Waszyngton jeszcze się nie skończyła. Tidal Basin, twierdza Czarnych Kłów, zostanie otwarta dla agentów 30 poziomu od 5 kwietnia. Przygotuj się na najcięższą dotąd misję – czytamy w opisie filmiku.

Już w zeszłym tygodniu informowaliśmy, że 5 kwietnia pojawi się kolejny patch do The Division 2, który zapewni nam coś więcej niż poprawki błędów. Główną atrakcją nadchodzącej aktualizacji będzie nowa misja posuwająca naprzód główny wątek fabularny. Będziemy mogli podczas niej zaatakować wrogą twierdzę Tidal Basin. Jeśli podołamy zadaniu, nasza postać awansuje na piąty poziom trudności świata, zatem spotkamy bardziej niebezpiecznych wrogów, ale też zbierzemy cenniejsze łupy. Deweloperzy szykują również nowe zestawy ekwipunku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się