The Crew – zapowiedziano dodatek „Calling All Units”. Szczegóły i trailer

The Crew – zapowiedziano dodatek „Calling All Units”. Szczegóły i trailer
Filmiki z gier Gamescom 2016 Newsy PC Polecamy PS4 Targi Gamescom XOne

To już drugie duże rozszerzenie do wyścigów z 2014 roku.

Ubisoft ujawniło podczas targów Gamescom 2016, że dodatek Calling All Units do The Crew zadebiutuje 29 listopada na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Rozszerzenie wprowadzi do gry 12 nowych misji fabularnych i pozwoli zdecydować, kim chcemy zostać.

Wcielając się w policjantów nie spodziewajmy się jednak spokojnego patrolowania. Będziemy ścigać przestępców po ulicach i bezdrożach, od Nowego Jorku po Los Angeles. Żeby podołać zadaniu, dostaniemy nowe radiowozy policyjne oraz możliwości. Pościg na ulicach San Francisco? Tutaj przyda się Lamborghini Aventador a jeśli trzeba będzie, wezwiemy wsparcie helikoptera. Poza miastem będziemy mogli przesiąść się w policyjnego Hummera H1 Alpha lub Forda F150.

Również druga strona otrzyma nowe zabawki. Wyjęci spod prawa skorzystają z nitro w motocyklu KTM 1190 RC8 R, a w trudny teren wyruszą za kierownicą Jeepa Wranglera.

Ubisoft tłumaczy, że nawet bez kupowania dodatku Calling All Units będziemy mogli wcielić się w uciekinierów. Żeby wyprowadzić gliniarzy w pole, wystarczy posiadać podstawową wersję gry. Kto będzie chciał jednak stanąć po stronie policji oraz zdobyć nowe pojazdy (również dla przestępców), musi już wyłożyć kasę na omawiane rozszerzenie. Póki co nie wiadomo, ile Ubisoft policzy sobie za DLC.

Nieznana jest również cena specjalnego wydania gry. The Crew: Ultimate Edition ma zawierać podstawową wersję gry, przepustkę sezonową oraz dwa dodatki (wcześniejszy oraz zapowiedziany).

W The Crew zagrało już 5 mln osób

Ivory Tower podało, że w The Crew jest zaangażowanych 5 mln graczy. Twórcom udało się to osiągnąć po 16 miesiącach od daty premiery. Niestety nie jest dokładnie jasne, ile sztuk sprzedano, bowiem twórcy mówią tutaj o tym, ile osób gra we wspomnianą produkcję.

Naszą wizją zawsze było stworzenie długotrwałej relacji, a dziś mamy okazję aby świętować jeden z milowych kroków z naszą społecznością – czytamy na oficjalnym blogu twórców.

Właśnie z tej okazji twórcy podarowali graczom 50 tys. Crew Credits. Otrzymali je wszyscy gracze, którzy zalogowali się do produkcji do 28 maja tego roku. Mowa tutaj o wersji gry na platformy PC, PS4 oraz XOne.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie