The Crew: Wild Run – bogate rozszerzenie właśnie dojechało

The Crew nie zostało przez graczy przyjęte zbyt ciepło. Duży dodatek ma – nomen omen – dużą szansę to zmienić.

Rozszerzenie dostępne jest na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One, a kosztować ma 25 dolarów. Część atrakcji przewidziana jest jednak również dla tych, którzy nie zdecydują się na kupno i pozostaną przy samej podstawce – The Crew przeszło dzisiaj bowiem całkowity lifting. Ulepszone zostały tekstury i efekty oświetleniowe, wprowadzone zostały też zupełnie nowe warunki pogodowe.


Do dyspozycji graczy, którzy zdecydują się The Crew: Wild Run zakupić, zostanie oddane znacznie więcej atrakcji. Rozszerzenie wprowadza cztery nowe typy pojazdów: ścigające się po prostych dragstery, samochody do driftów, wyczynowe monster trucki oraz motocykle.

The Summit – fikcyjne wydarzenie wymyślone na potrzeby dodatku – oferować będzie całą gamę konkurencyjnych gier i wyzwań, w których zmierzą się najlepsi kierowcy. W ciągu jednego tygodnia odbywać się będą dwa zawody kwalifikacyjne, których zwycięzcy staną w szranki podczas Miesięcznego Finału. Najlepsi mogą liczyć na nagrody.

Ci, którzy już dawno o The Crew zapomnieli, mają dobrą okazję, by je sobie odkurzyć, a ci, którzy jeszcze nie mieli okazji zagrać, właśnie ją otrzymali – na wszystkich trzech platformach dostępny jest bowiem dwugodzinny trial. To jak będzie, wsiadacie za kółko?

8 Shares
Share8
+1
Tweet