The Crew – trzy nowe filmiki z samochodowego RPG

Szalony pościg brzegiem morza, miejski slalom oraz nocne starcie z rywalami – zapraszamy do obejrzenia świeżutkich materiałów z nadchodzącej gry Ubisoftu.

Uczestnicy zorganizowanej w Bostonie imprezy PAX East mieli okazję przetestować grę wyścigową The Crew. Tytuł jest szykowany na konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Pojawi się również na komputerach PC. Data premiery jeszcze w tym roku.

Podczas wspomnianych testów The Crew dziennikarze portalu IGN nagrali trzy krótkie filmiki, które przybliżają nam nieco rozgrywkę. Na pierwszym mamy typowy off-road, podczas którego jesteśmy świadkami pościgu po wydmach piaszczystej plaży. Kolejne fragmenty gameplay’a przeniosą nas w tereny miejskie. Będzie precyzyjna jazda na czas oraz nocny wyścig z kilkoma rywalami.

Zapraszamy do oglądania!

Twórcy The Crew stawiają spory nacisk na funkcje społecznościowe. Rywalizację będziemy prowadzić w otwartym świecie – dostaniemy blisko 5000 mil kwadratowych terenu zlokalizowanego w USA. Zostanie po nim rozsianych setki misji oraz wyścigów. Producenci zdradzili, że przejechanie całego terenu w linii prostej zajmie nam półtorej godziny! Będzie też kampania fabularna, przy której spędzimy około 20 godzin. W tym trybie przyjdzie nam poznać historię sześciu kierowców.

Elementem wyróżniającym The Crew z grona innych gier wyścigowych ma być rozbudowany system modyfikowania samochodów. Niczym w produkcji RPG zajmiemy się podnoszeniem parametrów trzymanych w garażu autek, które później pozwolą nam sięgnąć po tytuł najlepszego z najlepszych.

Powyższe filmiki, z racji tego, że zostały nagrane kamerą, nie prezentują zbyt dokładnie grafiki, jaką przyjdzie nam podziwiać podczas licznych zmagań na torze. Dlatego jeszcze raz przypominamy trailer The Crew, który trafił do sieci w zeszłym tygodniu.

The Crew – oficjalny zwiastun

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.