The Crew – DLC Calling All Units i edycja Ultimate już na PC, PS4 i Xbox One. Oglądajcie zwiastun premierowy

The Crew – DLC Calling All Units i edycja Ultimate już na PC, PS4 i Xbox One. Oglądajcie zwiastun premierowy
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Jeśli jesteście fanami sieciowych wyścigów The Crew, możecie już sięgać po najnowszy dodatek Calling All Units, który kupimy oddzielnie lub w ramach The Crew Ultimate Edition, czyli specjalnej edycji gry, która również pojawiła się na rynku.

Przypominamy, że rozszerzenie Calling All Units wprowadza do gry 12 nowych misji fabularnych i pozwala zdecydować, kim chcemy zostać. Wcielając się w policjantów nie spodziewajmy się jednak spokojnego patrolowania. Będziemy ścigać przestępców po ulicach i bezdrożach, od Nowego Jorku po Los Angeles. Żeby podołać zadaniu, dostaniemy nowe radiowozy policyjne oraz możliwości. Pościg na ulicach San Francisco? Tutaj przyda się Lamborghini Aventador a jeśli trzeba będzie, wezwiemy wsparcie helikoptera. Poza miastem będziemy mogli przesiąść się w policyjnego Hummera H1 Alpha lub Forda F150. Również druga strona otrzyma nowe zabawki.

Wyjęci spod prawa skorzystają z nitro w motocyklu KTM 1190 RC8 R, a w trudny teren wyruszą za kierownicą Jeepa Wranglera.

DLC Calling All Units zwiększa również poziomy doświadczenia dla obu stron do 60 i jak informuje Ubisoft, kupując ten dodatek otrzymamy za darmo wcześniejszy, nazwany Wild Run.

Jeśli chodzi natomiast o  The Crew Ultimate Edition, w skład takiej wersji gry wchodzi:

– The Crew
– The Crew Season Pass
– The Crew Wild Run (DLC)
– The Crew Calling All Units (DLC)

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie