Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Crew 2 za darmo przez weekend na PC, PS4 i Xbox One

Ubisoft zaprasza do testowania The Crew 2 przez najbliższe dni. Oto szczegóły.

Z okazji premiery aktualizacji Hot Shots, deweloper zachęca do wypróbowania The Crew 2 za darmo. Od 25 do 28 kwietnia ciesz się pełną wersją Motornation i poprowadź mnóstwo najrozmaitszych, gotowych do najróżniejszych przeróbek pojazdów po całych Stanach Zjednoczonych – czytamy na stronie Ubisoftu.

Warto zaznaczyć, że na konsoli Xbox One do pobrania klienta gry i udziału w darmowym weekendzie wymagana jest subskrypcja Xbox Live Gold. Natomiast w przypadku PlayStation 4 subskrypcja PS+ nie jest wymagana do pobrania klienta gry ani do udziału w darmowym weekendzie. Gracze, którzy nie mają subskrypcji PS+ nie będą mieli jednak dostępu do funkcjonalności trybu wieloosobowego gry, takich jak Ekipa (grupy) czy PvP.

Ubisoft informuje też, że podczas darmowego weekendu będziesz mieć dostęp do pełnej wersji The Crew 2. Możesz zwiedzać całą mapę, jak również sprawdzać swoje umiejętności we wszystkich zawodach, korzystając z pełnego katalogu pojazdów. Co więcej, możesz grać z każdym posiadaczem gry, a nie tylko z uczestnikami darmowego weekendu.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się