The Crew 2 za darmo na PS4 i PC w ramach „free weekend”

The Crew 2 za darmo na PS4 i PC w ramach „free weekend”
Gry za darmo Newsy PC PS4

Kto chce pościgać się przez kilka dni za darmo w grze The Crew 2, niech szykuje się do startu.

Ubisoft zapowiada darmowy weekend z The Crew 2 na komputerach PC oraz konsoli PlayStation 4W dniach 9-13 kwietnia możecie się cieszyć pełną wersją Motornation i zasiąść za sterami i kierownicami ogromnego zestawu wyjątkowych, niezwykle elastycznych pod względem zmian pojazdów, a następnie zwiedzić całe Stany Zjednoczone – zachęca deweloper.

The Crew 2 darmowy weekend – szczegóły

Zatem zabawa trwa od 9 kwietnia (godz. 9:00 czasu polskiego w przypadku Uplay) do 13 kwietnia (godz. 23:00 czasu polskiego w przypadku Uplay). Podczas darmowego weekendu będziemy mieli dostęp do pełnej wersji The Crew 2. Zwiedzimy całą mapę i przetestujemy swoje umiejętności we wszystkich zawodach, korzystając z pełnego katalogu pojazdów.

Kto chce już teraz przygotować się do zabawy, może na PC Uplay pobrać plik z grą w ramach opcji pre-load. Warto również zaznaczyć, że subskrypcja PS+ nie jest wymagana do pobrania klienta gry i udziału w darmowym weekendzie, ale… Jeśli nie mamy PlayStation Plus, nie skorzystamy z elementów wieloosobowych gry, takich jak funkcjonalności Ekipy (grupy) czy PvP.

Podczas darmowego weekendu możesz grać z każdym, kto już posiada grę oraz z każdym, kto tak jak ty sprawdza ją podczas darmowego weekendu. Ubisoft zaznacza również, że wszystkie postępy i zdobyte pojazdy w ramach free weekend zostaną zachowane, jeśli zdecydujesz się na kupienie pełnej wersji gry. Również wszelkie niezużyte Kredyty Ekipy pozostaną na twoim koncie. Będziesz mógł z nich skorzystać po kupieniu pełnej wersji gry.

The Crew 2 za darmo na weekend
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie