The Crew 2 za darmo do sprawdzenia na PC, PS4 i Xbox One

The Crew 2 za darmo do sprawdzenia na PC, PS4 i Xbox One
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Ubisoft informuje o kolejnej darmowej akcji z The Crew 2. Przez pięć dni będziemy mogli ogrywać pełną wersję wyścigów. Oto szczegóły.

Zbliża się okazja do darmowego sprawdzenia The Crew 2, zatem kto chce się pościgać, niech zerknie co i jak.

The Crew 2 za darmo przez 5 dni

Ubisoft podkreśla, że odpalił darmową akcję z grą, by świętować premierę aktualizacji The Crew 2 Blazing Shots. Z tej okazji posiadacze PC (Uplay/Steam/Epic Games Store), PlayStation 4 i Xbox One sprawdzą wyścigi za darmo w dniach od 5 do 9 grudnia.

Wydawca zaznacza, że w przypadku posiadaczy PlayStation 4, subskrypcja PS+ nie jest wymagana do pobrania gry i wzięcia udziału w darmowym weekendzie. Gracze bez subskrypcji PS+ nie będą mieli jednak dostępu do wieloosobowych funkcji gry, takich jak Ekipa (grupy graczy) czy PvP. Jeśli chodzi o Xbox One – subskrypcja Xbox Live Gold jest wymagana do pobrania gry i wzięcia udziału w darmowym weekendzie.

Warto dodać, że użytkownicy PC, którzy chcą sprawdzić grę poprzez Uplay lub Epic Games Store, mogą już korzystać z opcji pre-load i pobierać grę na dysk twardy.

Podczas darmowego weekendu otrzymujemy dostęp do pełnej wersji The Crew 2, zatem można eksplorować całą mapę oraz sprawdzać swoje umiejętności za kierownicami i sterami pełnego katalogu dostępnych w grze pojazdów. Po sprawdzaniu tytułu, jeśli przyjdzie nam ochota na zakup gry, zaczniemy od tego samego miejsca, ponieważ wszystkie nasze postępy i odblokowane pojazdy zostaną zachowane.

The Crew 2 Blazing Shots – zwiastun najnowszej aktualizacji

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie