Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Crew 2 – czysta rozgrywka i transformacja pojazdów

Wszystkich fanów prędkości zapraszamy na 12 minut w otwartym świecie The Crew 2.

Serwis IGN publikuje materiał, w którym możemy zobaczyć transformację pojazdów w nowych wyścigach spod skrzydeł Ubisoftu.

Przypominamy, że The Crew 2 zadebiutuje 29 czerwca na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One i jak zaznacza producent: Otwarty świat gry przekracza granice możliwości, aby fani wyścigów mogli się sprawdzić, solo lub ze znajomymi, w niekończących się wyzwaniach rywalizacji i eksploracji. Od wybrzeża do wybrzeża gracze będą odkrywali całe USA i rywalizowali o tytuł największego mistrza sportów motorowych w historii. Do dyspozycji będą mieli szereg egzotycznych samochodów, łodzi i samolotów, dominując na scenie sportów motorowych na lądzie, wodzie i w powietrzu. Wyzwania i inspiracje znajdą w czterech różnych rodzinach sportów motorowych – wyścigach ulicznych, terenowych, zawodowych i freestylowych. W każdej z nich dostępny będzie ogromny wybór różnych typów pojazdów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%