Pierwsze wrażenia z nowych wyścigów. Słodzenia nie ma końca…

Lecz taka specyfika materiałów marketingowych.

Ubisoft chwali się nowym zwiastunem The Crew 2, który skupia się na pierwszych wrażeniach z rozgrywki. Oczywiście nie usłyszymy tutaj narzekań, lecz czego się spodziewać po oficjalnym materiale? Z drugiej strony – może gra rzeczywiście będzie świetna i po premierze okaże się, że po prostu nie ma się czego przyczepić? Recenzje The Crew 2 prawdę powiedzą…

Wracając do zwiastuna, taki opis towarzyszy filmikowi: Zaprosiliśmy 6 największych fanów The Crew do Los Angeles, by towarzyszyli nam podczas zapowiedzi The Crew 2 na targach E3 2017. Fani ci mieli niepowtarzalną okazję, by przetestować pierwszą grywalną wersję i podzielić się z nami przemyśleniami na temat rozgrywki.

Przypominamy, że premiera The Crew 2 dopiero w przyszłym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Na takie zróżnicowanie w wyścigach czekacie? Mamy gameplay z wersji PC

Kto chciałby poszaleć sportowym samochodem po mieście, by następnie wskoczyć do buggy i wyjechać w dzicz, później przesiąść się do motorówki i wyruszyć na pełne wody i ostatecznie wylądować… w samolocie, powinien wyczekiwać na horyzoncie The Crew 2 od Ubisoftu, które łączy to wszystko w jednym produkcie.

Wyścigi pozwolą nam zwiedzić – podobnie jak pierwsza część – zminiaturyzowane Stany Zjednoczone. Czeka na nas otwarty świat i tylko od nas zależy, w którym kierunku się udamy. Tytuł położy duży nacisk na funkcje społecznościowe, zatem weźmiemy udział w wielu wyścigach i wydarzeniach, gdzie nasze wyniki zostaną porównane z innymi graczami.

Poniżej możecie zerknąć, jak The Crew 2 prezentuje się w wersji na komputery PC. Oprócz tego, wyścigi wylądują na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Na blaszakach wszystko prezentuje się wybornie!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.