Ubisoft podaje datę premiery swoich wyścigów. Zapisujcie się do bety!

Ubisoft podaje datę premiery swoich wyścigów. Zapisujcie się do bety!
Filmiki z gier Gamescom 2017 Newsy PC PS4 Targi Gamescom XOne

Są też edycje kolekcjonerskie i specjalne wyzwania w pierwszej części gry.

Firma Ubisoft ogłosiła, że The Crew 2, najnowsza odsłona wyścigowej serii w otwartym świecie, zostanie wydana 16 marca 2018 roku. Wyścigi będą dostępne na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gracze wciąż mogą się zarejestrować i zyskać szansę na dostęp do bety, pod adresem http://thecrewgame.com/beta.

W The Crew 2 kierowcy sami odkryją Amerykę i będą rywalizowali o tytuł mistrza Motornation, kolekcjonując różnego rodzaju egzotyczne samochody, motocykle, łodzie i samoloty oraz dominując na scenie sportów motorowych na lądzie, w wodzie i powietrzu. Poznają wyzwania i inspiracje w czterech różnych rodzinach sportów motorowych – wyścigach ulicznych, terenowych, profesjonalnych i freestyle’owych – oraz otrzymają do dyspozycji liczne opcje i szeroki wybór typów pojazdów.

Po raz pierwszy w historii, The Crew 2 oferować będzie funkcję Fast Fav, która da graczom możliwość płynnego przełączania pomiędzy ulubionymi pojazdami naziemnymi, wodnymi i powietrznymi – za jednym naciśnięciem przycisku. Gracze mogą ścigać się na pełnym gazie na moście GoldenGate, przesiąść się błyskawicznie do łodzi wyścigowej, kiedy osiągną zatokę, złapać wielką falę i płynnie wskoczyć do samolotu akrobatycznego, aby odlecieć w kierunku zachodu słońca.

Osoby, które wolą emocje związane z wyścigami, mogą sprawdzić się w najbardziej różnorodnych dyscyplinach. Oprócz wcześniej ujawnionych wyścigów ulicznych, wyścigów łodzi motorowych, akrobacji powietrznych, jetsprintu i rajdów, w tym tygodniu na Gamescom przedstawiono trzy kolejne dyscypliny. Drift pozwoli fanom wyścigów ulicznych spalić gumę i zdobyć punkty na każdym stylowo zaliczonym zakręcie i w każdym fantastycznym poślizgu, a jednomiejscowe bolidy AlphaGrand Prix są przeznaczone dla kierowców zawodowych, szukających idealnej linii przejazdu. Tymczasem Motocross pozwala przejechać się po błotnistej trasie, czekającej na specjalistów terenowych, którzy chcą opanować każdy pagórek i zagłębienie.

W drodze ku tytułowi ostatecznego mistrza sportów motorowych, gracze będą mogli śledzić osiągnięcia i zapisywać każdą chwilę swojej przygody. W funkcji LIVE Replay, The Crew 2 pozwala im skorzystać z nieskomplikowanego narzędzia, które automatycznie nagrywa każde osiągnięcie i dodaje je do specjalnego wideoklipu, który można udostępnić całemu światu lub pochwalić się nim przed znajomymi.

W tym tygodniu Ubisoft ujawniło też oferty przedpremierowe The Crew 2.

Gracze, którzy zamówią The Crew 2 przed premierą, zyskają dostęp do Pakietu Legendarnych Maszyn, który zawiera:

 • samochódMercedes-AMG C 63 Touring Car 2016 oraz
 • motocyklHARLEY-DAVIDSON IRON 883™ 2017.

Gracze mogą też zamówić przed premierą The Crew 2 Edycję Deluxe, która zawiera:

 • Pakiet Legendarnych maszyn oraz
 • Pakiet Sportów Motorowych Deluxe, zawierający:
  • samochódFORD F-150 RAPTOR RACE TRUCK 2017,
  • samochódABARTH 500 2008 MONSTER TRUCK EDITION,
  • samolot akrobatyczny PILATUS PC-21,
  • trzy unikatowe stroje wyścigowe do personalizacji awatara gracza.

Fizyczna Edycja Deluxe zawierać też będzie mapę USA w grze oraz zestaw nalepek z rodzinami The Crew.

Zamówienie The Crew 2 Złotej Edycji przed premierą pozwoli graczom zagrać w The Crew 2 trzy dni wcześniej, 13 marca 2018 r.

Złota Edycja dostępna jest wyłącznie w sklepach cyfrowych i zawiera:

 • Przepustkę sezonową,
 • Pakiet Legendarnych Maszyn,
 • Pakiet Sportów Motorowych Deluxe.

Gracze mogą rozpocząć kolekcjonowanie pojazdów w The Crew już dziś, w Programie Nagród The Crew. Zaliczając serię wyzwań miesiąca w pierwszej części The Crew mogą odblokować do 18 pojazdów w The Crew 2, w tym unikatowe pojazdy powietrzne i wodne.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie