Season Pass w The Callisto Protocol to jakiś żart. Dodatkowy tryb i animacje tylko dla płacących więcej

The Callisto Protocol na PC już działa. Problem efektem głupiej pomyłki
Newsy PC PS4 PS5

The Callisto Protocol zapowiada się na wyjątkową grę, ale teraz gracze mają pewne obawy. Otóż twórcy postanowili zablokować za edycją Deluxe animacje śmierci głównego bohatera.

Za każdym razem, gdy piszę o The Callisto Protocol, nie ukrywam, jak bardzo nie mogę doczekać się premiery. Niniejszy tekst jest jednak nacechowany nieco bardziej negatywnie niż poprzednie. Choć osobiście nie przeszkadzają mi kosmetyczne rzeczy zablokowane za mikropłatnościami, tym razem jest trochę inaczej. No bo kto blokuje animacje? Wiecie… takie animacje postaci w grze.

Łyżka dziegciu w The Callisto Protocol

Jeden z graczy na Reddicie zauważył ciekawą informację na karcie Steam The Callisto Protocol w edycji Digital Deluxe. Otóż nabycie droższej edycji (podstawowa gra – 249 zł; Digital Deluxe – 329 zł) gwarantuje dostęp do Season Pass i paru innych rzeczy. Jedną z nich są dodatkowe skórki czy pancerz, co jest w dzisiejszych czasach akurat normalne. Mnie to nie przeszkadza, jak ktoś chce lepiej wyglądać, niech tak będzie. Tylko droższa wersja gwarantuje również dostęp do nowego trybu gry oraz… 13 nowych animacji śmierci głównego bohatera.

Odkryj ostateczne doświadczenie survival horroru z nowym trybem, Contagion. Ze zmniejszoną ilością amunicji i spadkiem zdrowia, niestandardowym poziomem trudności i permadeath – nie ma drugiej szansy na ucieczkę z Black Iron Prison lub horrorów czających się pod powierzchnią Callisto. Pakiet Contagion zawiera również trzynaście nowych animacji śmierci Jacoba oraz kolekcję skórek Strażnicy.

– czytamy na karcie Steam gry

Deweloperzy od początku chwalili się sugestywnymi i brutalnymi animacjami śmierci Jacoba. Jest to swego rodzaju „wizytówka” gry. Mikropłatności i płatne skiny czy animacje nie są niczym nowym, ale warto pamiętać, że to jest gra wyłącznie singleplayer. Nie kojarzę zbyt wielu innych tytułów dla jednego gracza, które blokowały dostęp do animacji postaci za dodatkowymi pieniędzmi.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie