Świetne wieści dla graczy czekających na The Callisto Protocol

The Callisto Protocol - gracze uważają, że Sony celowo
Newsy PC PS4 PS5

Twórcy The Callisto Protocol przekazali radosne wieści. Tytuł nie zaliczy już opóźnień, a proces jego produkcji dobiegł końca. Gra pokryła się złotem!

The Callisto Protocol to jedna z ostatnich tak dużych premier tego roku. W ostatnim czasie przeżywamy istny renesans survival horrorów, a jednym z nich będzie właśnie debiut Striking Distance Studios. Współtworzony przez „ojca” Dead Space, Glena Schofielda, tytuł zabierze nas w brutalną przyszłość na jednym z księżyców Jowisza.

Deweloperzy przekazali niedawno na Twitterze niezwykle pozytywne wieści. Otóż TCP doczekała się wreszcie „złotego” statusu. Oznacza on, iż gra została ukończona i jest praktycznie gotowa do wydania. Oczywiście będą zdarzać się jeszcze drobne poprawki, w tym te zawarte w premierowej aktualizacji. To świetna wiadomość także dlatego, iż dowodzi, że gra gotowa jest na premierę 2 grudnia 2022 roku!

Jesteśmy zachwyceni, mogąc ogłosić, że #thecallistoprotocol zdobył złoto! W imieniu wszystkich w @sd_studios, dziękujemy za Wasze wsparcie i emocje. Nie możemy się doczekać, aż 2 grudnia zmierzycie się z horrorami czekającymi w Black Iron Prison.

chwalą się twórcy na Twitterze

Niedawno dowiedzieliśmy się, iż mimo swojej „międzygeneracyjności” (gra ukaże się także na PS4), tytuł i tak ma zachwycać grafiką. Twórcy mierzą ponoć w poziom The Last of Us Part II, co zresztą widać na udostępnionych do tej pory materiałach. Sama fabuła może i nie będzie jakoś szczególnie długa, ale deweloperzy przygotowali parę sekretów do odkrycia. W tym miejscu znajdziecie ostatni zwiastun produkcji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie