Kiedy premiera filmu „Batman 2”? Scenariusz i zdjęcia opóźnione

Batman 2022
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

“The Batman Part Two” w reżyserii Matta Reevesa nie ukaże się w 2024 roku. Wszystko przez strajki w Hollywood kłopoty ze scenariuszem.

Już miesiąc temu miały ruszyć pierwsze zdjęcia do filmu “The Batman Part Two”, które niestety przez strajk scenarzystów, przeniesiona na marzec 2024. Teraz okazuje się, że prawdopodobnie nawet tego terminu nie uda się dotrzymać.

Otóż wszystko przez fakt, że nadal nie ma gotowego scenariusza dla filmu Batman 2. Według portalu World of Reel, ten ma być ukończony najpóźniej do lutego przyszłego roku, co oczywiście opóźni rozpoczęcie prac na planie zdjęciowym.

Premiera “Batman 2” 5 października 2025 roku

Premiera “The Batman Part Two” będzie więc najwcześniej pod koniec 2025 roku. Jeszcze w czerwcu, mówiło się o dacie debiutu 5 października 2025 r. Teraz trudno przewidzieć, czy producent nie opóźni premiery. Zapewne kilka najbliższym miesięcy będą kluczowe dla losów filmu.

Batman 2, czy też “The Batman Part Two” ma być kontynuacją filmu z 2022 roku, gdzie w rolę Człowieka Nietoperza wcielił się Robert Pattinson. Pingwina zagrał z kolei Colin Farrell, a Kobietą Kota Zoe Kravitz. Produkcja została bardzo dobrze przyjęte przez fanów jak i krytyków filmowych na całym świecie.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie