Kolejny wielki powrót w That ’90s Show. W serialu pojawi się Leo, uwielbiany hippis

Leo z Różowych lat 70. wróci w That '90s Show
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Tommy Chong potwierdził, że jego postać z Różowych lat 70. powróci również w That ’90s Show. Aktor ponownie wcieli się w uwielbianego Leo.

Aktor poinformował osobiście, że znajdzie się w całkiem już dużym gronie bohaterów nadchodzącego spin-offu popularnego serialu. Nie wiadomo jeszcze, czy jego postać pojawi się w większej liczbie odcinków, czy może będzie mieć jedynie krótkie cameo.

O ile pamiętacie, w oryginalnych Różowych latach 70. Leo był podstarzałym hippisem i właścicielem Fotohut, w którym pracował serialowy Hyde. Bohater bawił przede wszystkim własnym podejściem do pracy oraz codziennego życia; dość powiedzieć, że nie był zbyt poważnie nastawiony do otaczającego go świata. Z tego względu świetnie dogadywał się ze swoim pracownikiem, Hydem. Jako że Hyde’a w spin-offie zabraknie, nie wiadomo, czy również postać Leo się zmieni – liczymy jednak na to, że po latach nie stracił nic ze swojego niefrasobliwego charakteru.

Hyde jak na razie jest jedynym ważnym bohaterem, który nie pojawi się w nadchodzącej produkcji. Wcielający się w niego Danny Masterson jest bowiem oskarżony o serię napaści seksualnych i obecnie czeka na proces. Oprócz niego w przynajmniej krótkich występach gościnnych pojawią się: Topher Grace, Laura Prepon, Mila Kunis, Ashton Kutcher oraz Wilmer Valderrama. Wrócą również Debra Jo Rupp i Kurtwood Smith, lecz ich role mają być znacznie większe niż krótkie cameo.

That ’90s Show powstaje na potrzeby platformy Netflix. Jak na razie zaplanowano 10 odcinków.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie