Gwiazdy Różowych lat 70. pojawią się w That 90s Show. Występy gościnne potwierdzone

obsada serialu Różowe lata 70. powróci w That 90s Show
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Spełnią się marzenia tych fanów, którzy w nadchodzącym That 90s Show pragnęli zobaczyć ponownie obsadę Różowych lat 70. Aktorzy podpisali umowy.

Portal Variety podaje bowiem, że w spin-offie popularnego serialu powróci większość znanych twarzy. Na gościnne występy mogą liczyć Topher Grace, Laura Prepon, Ashton Kutcher, Mila Kunis, a także Wilmer Valderrama. Jedynym z oryginalnej obsady, który nie pojawi się na ekranach, będzie Danny Masterson; serialowy Hyde w sierpniu stanie przed sądem oskarżony o trzy gwałty z użyciem siły.

Powrót po latach do swoich postaci będzie zapewne dużym wydarzeniem również dla aktorów. Dzięki temu raz jeszcze spotkają się na planie z Kurtwoodem Smithem i Debrą Jo Rupp, o których udziale informowano od samego początku. Nowa produkcja ma bowiem opowiadać o córce Erica i Donny, gdy ta przyjedzie na lato do domu dziadków w Wisconsin. Na miejscu pozna nowych przyjaciół oraz – na co wskazują aktualne informacje – spotka znajomych swoich rodziców z czasów ich młodości.

Poza aktorami wcielającymi się w Reda i Kitty, a także wspomnianymi występami gościnnymi, na ekranie zobaczymy kilkoro przedstawicieli młodego pokolenia. W główną rolę, czyli Leię Forman, wcieli się Callie Haverda (Utracony mążPrzebudzony). Jako jej nowi znajomi obsadzeni zostali Ashley Aufderheide (EmergenceW starym, dobrym stylu), Mace Coronel, Maxwell Acee Donovan, Reyn Doi oraz Sam Morelos.

Jak na razie nie wiadomo, na kiedy Netflix przewiduje premierę That 90s Show. Pierwszy sezon ma liczyć 10 odcinków.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie