Serialowy Fez wraca na plan w That 90s Show. „Gdybym tylko pamiętał akcent”

That 90s Show - Wilmer Valderrama pokazuje zdjęcie z planu
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Aktor wcielający się w Feza w Różowych latach 70. po raz kolejny odniósł się do swojego udziału w nadchodzącym That 90s Show.

Wilmer Valderrama najwyraźniej już nie może doczekać się gościnnego występu w nadchodzącym spin-offie jednej z najpopularniejszych serialowych komedii. Aktor podzielił się z obserwującymi go na Instagramie fanami zdjęciem scenariusza do That 90s Show. Oczywiście nie znajdziemy tu żadnych szczegółów na temat występu serialowego Feza ani żadnego z jego kolegów; mimo to fotografia jest miłym akcentem dla wielbicieli, którzy nie mogą się już doczekać nadchodzącej produkcji. Przy okazji zobaczyliśmy zresztą logo nowego tytułu; wyraźnie nawiązuje do oryginalnego serialu, lecz wzbogaciła je nieco grunge’owa estetyka. To jak najbardziej ma sens – akcja dzieje się przecież w latach 90.

Fez nie będzie jedyną znaną już postacią, która powróci w That 90s Show. Od samego początku było wiadomo, że ponownie zobaczymy Kitty i Reda Formanów. W ich rolach powrócą Debra Jo Rupp oraz Kurtwood Smith. Kitty i Red są już dziadkami – to właśnie losy ich wnuczki poznamy w nowej produkcji. W Leię Forman wcieli się Callie Haverda. Nowe młode pokolenie zapełnią z kolei Ashley Aufderheide, Mace Coronel, Maxwell Acee Donovan, Reyn Doi oraz Sam Morelos. Wreszcie twórcy zadbali również o gościnne występy; w tych oprócz Valderramy pojawią się Topher Grace, Laura Prepon, Ashton Kutcher, Mila Kunis, a także Tommy Chong, czyli serialowy Leo. Zabraknie jedynie Danny’ego Mastersona, który czeka na rozprawę oskarżony o serię napaści seksualnych.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy spin-off Różowych lat 70. zadebiutuje na platformie Netflix.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie