Eric Forman powróci w That ’90s Show. W ilu odcinkach zobaczymy bohatera?

That '90s Show - Topher Grace o tym, w ilu odcinkach go zobaczyny
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Topher Grace, czyli serialowy Eric Forman, wyjawił, jak dużą rolę będzie miał w nadchodzącym serialu That ’90s Show.

Aktor ujawnił informację w niedawnej rozmowie z portalem Entertainment Tonight:

„Jestem tylko w jednym odcinku, ale za to w pierwszym – nie mogę się doczekać, aż ludzie to zobaczą”.

Biorąc pod uwagę fakt, iż nowy serial ma skupić się na córce Erica i Donny spędzającej lato w Wisconsin, niewykluczone, że udział Tophera Grace’a obejmie po prostu odwiezienie nastoletniej Lei do dziadków. Jest także szansa, że wraz z serialowym Erikiem pojawi się na ekranach również sama Donna. Udział Laury Prepon w produkcji już potwierdzono, zatem z całą pewnością zobaczymy jej bohaterkę na ekranach; jak na razie nie wiadomo jednak, w którym odcinku zagości.

W spin-offie uwielbianych Różowych lat 70. pojawią się niemal wszyscy członkowie oryginalnej obsady. Oprócz odtwórców głównych ról na ekranach zobaczymy choćby Leo, uwielbianego hippisa regularnie pojawiającego się w oryginalnej produkcji. W obsadzie zabraknie jedynie Danny’ego Mastersona – serialowy Hyde nie został zaproszony ze względu na oskarżenia o serię napaści seksualnych. W październiku ma się odbyć przełożony z sierpnia proces przeciwko niemu.

Choć wszyscy czekają najbardziej na występy gościnne, Debra Jo Rupp, Kurtwood Smith, Topher Grace, Laura Prepon, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Wilmer Valderrama i Tommy Chong nie będą oczywiście jedynymi osobami na ekranach. W córkę Donny i Erica, Leię, wcieli się Callie Haverda, zaś jej przyjaciół zagrają Ashley Aufderheide, Mace Coronel, Maxwell Acee Donovan, Reyn Doi, a także Sam Morelos.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się premiery That ’90s Show. Spin-off Różowych lat 70. powstaje dla platformy Netflix.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie