TGS 2020 z pokazem next-genów oraz gier na PS5 i Xbox Series X

0 komentarzy

Tokyo Game Show 2020 będzie na swój sposób wyjątkowe, a to dlatego, że podczas imprezy nie zabraknie konsol nowej generacji – PS5 i Xbox Series X. Organizatorzy zapowiadają wielkie wydarzenie dla fanów gier i technologii.

Targi Tokyo Game Show 2020 są planowane na dni 24-27 września, a więc czas, kiedy Sony i Microsoft będą mocno promować swoje nowe konsole tuż przed premierą w okresie świątecznym. Organizatorzy imprezy już teraz zdradzają pierwsze szczegóły tegorocznego TGS.

TGS 2020 – The Future Touches Gaming First

„The Future Touches Gaming First” to hasło TGS 2020 i jak zapewniają organizatorzy, nadciągające wydarzenie pozwoli nam doświadczyć gier na next-geny oraz zasmakować w nowych technologiach, rozgrywce w chmurze oraz 5G:

Motywem przewodnim TGS 2020 jest „The Future Touches Gaming First”. Gry są najbardziej aktualnym i dostępnym sposobem na poznanie nowych technologii, które pokazują możliwości na przyszłość. Tematem tegorocznego wydarzenia jest umożliwienie ludziom obcowania z grami oraz zanurzenia się w ekscytującej przyszłości, która jest tuż za rogiem. Dzięki konsolom do gier nowej generacji, TGS 2020 z pewnością przyciągnie jeszcze większą uwagę całego świata. Wydarzenie skupi się na pełnym uruchomieniu gier w chmurze oraz na zaawansowanym środowisku, takim jak uruchomienie usług 5G do użytku komercyjnego, zwiększając niespotykane dotąd doświadczenia z gier oferowane przez nowe platformy.

Można powiedzieć, że TGS 2020 będzie jedną z ostatnich imprez, na których zarówno Sony, jak i Microsoft, będą chcieli przekonać graczy do swoich sprzętów. Jak wiadomo, Amerykanie na japońskim rynku lekko nie mają, lecz zapowiedzieli już, że nie odpuszczają tego rynku i będą o niego walczyć.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się