[TGS 2014] Mamy trochę prawdziwej rozgrywki z Resident Evil: Revelations 2

[TGS 2014] Mamy trochę prawdziwej rozgrywki z Resident Evil: Revelations 2
Newsy PS4 Targi Tokyo Game Show TGS 2014
Resident-Evil-Revel.-2-(3)To pierwszy tego rodzaju materiał. Capcom udostępniło graczom podczas Tokyo Games Show spory fragment gry. Filmik pochodzi z wersji na PlayStation 4.
Tegoroczna edycja TGS to tradycyjnie sporo nowości dla graczy. Zwłaszcza dla tych, którzy lubią japońskie produkcje. Nie inaczej jest w przypadku Resident Evil: Revelations 2. Capcom dało możliwość sprawdzenia gry w Tokio. Jak się prezentuje? Zobaczcie poniżej. Co prawda filmik nie jest najlepszej jakości, ale przynajmniej jego długość pozwala na zanalizowanie mechaniki rozgrywki. Twórcy zapowiadają bowiem, że będzie to gra przypominająca bardziej pierwszą część i niż te najnowsze. Na graczy czekać ma więc więcej elementów związanych z survivalem niż z akcją i rozprawianiem się z hordami zombies. Jeśli chcecie z kolei zobaczyć jeszcze inne materiały z TGS na temat Resident Evil: Revelations 2, sprawdźcie tego newsa. Jest tam sporo do pooglądania - filmiki oraz screeny.

Oto najnowszy materiał z Resident Evil: Revelations 2:

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie