Testy The Division już jutro, lecz z dużymi ograniczeniami

Ubisoft tłumaczy, kto będzie mógł od 9 grudnia testować The Division i na jakich zasadach.

Na początek zła wiadomość – ogólna beta The Division zostanie zorganizowana dopiero na początku przyszłego roku. Tylko niektórzy będą mogli zagrać już jutro.


Ubisoft poinformował o ekskluzywnych i zamkniętych testach alpha The Division, do których mogą przystąpić posiadacze konsoli Xbox One. Zagrają ci, którzy kupili tytuł przedpremierowo oraz ograniczona liczba osób, które zarejestrowały się na oficjalnej stronie gry. Tutaj rozdawanie kluczy nastąpi drogą losowania.

Alpha The Division rozpocznie się 9 grudnia o 10:00 czasu polskiego i potrwa do 12 grudnia, do godziny 09:00. Żeby zagrać, trzeba będzie pobrać na dysk twardy konsoli pliki ważące 23.2 GB. Przystępując do testów weźmiemy udział w starciach PvP na specjalnych obszarach (tzw. Stref Mroku, czyli Dark Zones).

Ubisoft zaznacza, że każdy tester będzie musiał zaakceptować specjalny regulamin, który zakazuje publikacji jakichkolwiek materiałów z rozgrywki alpha. Zatem nie ma co liczyć, że jutro zostaniemy zalani materiałami z The Division. Jeśli coś się pojawi, Ubisoft zapewne szybko będzie reagował i usuwał wszystkie gameplay’e z sieci.

Przypominamy, że pełna wersja The Division zadebiutuje 8 marca przyszłego roku na PC, PS4 oraz Xboksie One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

17 Shares
Share17
+1
Tweet