Testy beta The Division. Chcesz się załapać? Zapisz się już dziś

Niestety nie wszyscy będą mogli przystąpić do testowania, choć jest jeden sposób, by na 100 procent wziąć w nich udział. 

Na oficjalnej stronie Tom Clancy’s The Division możemy zapisywać się na listę osób oczekujących na wielkie testowanie tytułu.


Jak ogłoszono podczas targów E3 2015, w pierwszej kolejności beta zostanie udostępniona posiadaczom konsoli Xbox One. Jeśli macie ten sprzęt, zagracie już w grudniu. Następnie na początku 2016 roku (konkretnego terminu nie podano) testy zostaną przeprowadzone na PC, PlayStation 4 oraz ponownie na Xboksie One.

Ubisoft zaznacza, że istnieje ograniczona liczba kluczy na betę The Division, więc nie każdy się załapie. Próbować jednak można, zapisując się na listę oczekujących. Wystarczy przejść na tę stronę.

Jest co prawda sposób, by na 100 procent dostać się na testowanie. Klucz będzie bowiem dodawany do zamówień przedpremierowych Tom Clancy’s The Division. Więc jeśli jesteście pewni, że warto kupić ten tytuł już teraz, możecie składać pre-ordery w sklepie Ubisoftu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

28 Shares
Share28
+1
Tweet