Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Test Drive powstaje z martwych. Dzisiaj prezentacja, oglądajcie na żywo

Marka Test Drive przez wiele lat stała w garażu, lecz dzisiaj wyjeżdża na tor. Prezentacja nowej odsłony serii już dzisiejszego wieczoru. Tutaj ją obejrzycie.

Wspominacie z łezką w oku stare odsłony Test Drive? Swego czasu ta seria rządziła i dla wielu graczy nie miała sobie równych. Niestety, od kilku lat w temacie cisza… aż do dzisiaj.

Test Drive Unlimited 3 – zapowiedź gry

O wskrzeszeniu marki Test Drive pisaliśmy już w marcu, lecz nie wiedząc jeszcze, kiedy poznamy szczegóły. Teraz sprawa jest jasna – nowa odsłona kultowej serii zostanie zaprezentowana 7 lipca podczas Nacon Connect. Start wydarzenia o godzinie 19:00 czasu polskiego. Kto chce oglądać na żywo, niech zajrzy do nas o wspomnianej godzinie jeszcze raz – streaming live rozpocznie się wówczas w poniższym okienku.

O tym, że nowy Test Drive będzie kolejnym Unlimited, mówił kilka miesięcy temu Benoit Clerc, szef firmy wydawniczej Nacon (niegdyś Bigben Interactive), omawiając plany firmy: Pierwszą naszą firmą jest KT Racing, Kylotonn. Siedziba znajduje się w Paryżu i Lyonie. Twórcy specjalizują się w wyścigach. Odpowiadają za rajdowe wyścigi z serii WRC, a także wyścigi motocykli z serii TT Isle of Man. Obecnie pracują nad naszym największym jak dotąd projektem, którym jest następna gra z serii Test Drive Unlimited.

Dobrze wróży zwrot największym projektem. Liczymy na grę z górnej półki, czekamy na wieczorną prezentację i przypominamy, że pierwsza część Test Drive Unlimited okazała się prawdziwym hitem, w odróżnieniu do średniej dwójki. Oby trójka była powrotem do pierwszej ligi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się