Pierwszy zwiastun Terrifier 3 zapowiada morderczego klauna-mikołaja

Terrifier 3 na pierwszym zwiastunie. Prawdziwa masakra w święta
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Klaun Art powraca w Terrifier 3. Film w końcu doczekał się pierwszego zwiastuna, który jest dość oszczędny, ale budzi nadzieje na klimatyczną masakrę.

25 października 2024 roku, jak zapewnił już jakiś czas temu Damien Leone, do kin wejdzie najnowsza część jego filmowej serii Terrifier. Z jakiegoś powodu to niskobudżetowe, offowe wcielenie dawnych horrorów gore nie tylko bardzo przemówiło do widzów, ale i spotkało się z wielkim medialnym szumem podsycanym informacjami o potrzebie przynoszenia ze sobą do kina worków na wymioty.

Teraz w sieci pojawił się pierwszy zwiastun oczekiwanego obrazu. Nie jest zbyt obszerny, bo pokazuje krótką scenkę związaną z gwiazdką i makabrycznego klauna w stroju Mikołaja. Tak, Terrifier nie będzie już męczył ludzi w Halloween, a w święta Bożego Narodzenia.

Będziemy mieć większy budżet. Kręcimy w anamorficznym widescreenie, więc chcę, by bardziej przypominał oldschoolowy film Johna Carpentera. Nadal będzie miał epicki klimat części drugiej, ale teraz będzie miał ton części pierwszej ze świętami Bożego Narodzenia. To będzie zupełnie inna bestia. Będzie wyglądać inaczej. To będzie inne uczucie, ale nadal będzie miało wszystko, co w nim kochasz. Ale będzie bardzo świeża. To nie będzie tak, jakbyś siedział przez część pierwszą lub drugą od nowa.

– zapowiada Damien Leone, reżyser (za Bloody Disgusting)

No to czekamy i zobaczymy, czy tym razem się uda. Terrifier 3 na pewno wygląda lepiej od poprzedniczki i już sam zwiastun zapowiada zwiększony budżet.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie