Terrifier 3 z datą premiery. Szykujcie worki na wymioty, ma być ostro

Terrifier 3 z oficjalną datą premiery. Kiedy klaun znów nas obrzydzi?
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Terrifier 3 “się kręci”, ale kiedy w końcu się nakręci? Damien Leone przekazał, że filmu możemy spodziewać się mniej więcej za rok. Podał konkretną datę.

Jakiś czas temu reżyser Damien Leone zapowiedział, że Terrifier 3 obrzydzi nas w 2024 roku. Kwestia powstania kontynuacji była przesądzona w zasadzie od samego początku, gdy okazało się, że niskobudżetowy horror od nieznanego twórcy okazał się fenomenem na skalę światową. I choć “dwójka” nie była szczególnie wybitnym filmem, to może “trójce” uda się to zmienić?

Portal Bloody Disgusting przekazuje, że Terrifier 3 trafi na ekrany kin 25 października 2024 roku. Jest to chyba idealny okres na premierę tej skali, bo mowa o horrorze z morderczym i nieco demonicznym klaunem. Tuż przed Halloween obraz zapewne zachęci sporą liczbę widzów do pójścia na seans.

Powyższa data premiery tyczy się niestety wyłącznie kin w Ameryce Północnej. Nie wiemy, jak wygląda sytuacja z resztą świata, a co dopiero z Polską. Możemy jedynie przypuszczać, że – podobnie jak przy okazji “dwójki” – nowa część może doczekać się rodzimej premiery na festiwalu w stylu Splat!Film Fest. Z drugiej strony zależy to od właścicieli praw do marki, którzy mogą niechętnie użyczać jej tak blisko amerykańskiej premiery.

W każdym razie Terrifier 2 obejrzycie na Amazon Prime Video już teraz. Jeżeli jeszcze tego zrobiliście, pędźcie sprawdzić czym prędzej, o co tyle szumu (i po co ludziom worki na wymioty).

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie