Wiemy, kiedy wyjdzie kolejna część viralowego horroru, na którym widzowie wymiotowali. Będą „niespodzianki”

Terrifier 3 - znamy orientacyjną datę premiery nowej części horroru
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Terrifier 3 faktycznie powstanie. Reżyser Damien Leone uchylił niedawno rąbka tajemnicy na temat tego, kiedy można spodziewać się premiery.

Terrifier 2 okazało się jednym z największych viralowych horrorów ostatnich lat, a do tego dziełem, które zarobiło ogromne sumy pieniędzy (jak na budżet, rzecz jasna). Niski budżet i brak wsparcia wielkiej wytwórni nie przeszkodziły Damienowi Leone w wykreowaniu nowej marki, która zainteresowana fanów horrorów z całego świata. W końcu ludzie na seansach mieli masowo wymiotować. Sam obejrzałem film, nie wymiotowałem, a nawet trochę się wynudziłem.

W każdym razie wiele osób pokochało klauna Arta i sposób, w jaki pozbawia życia swoje ofiary. W rozmowie z Bloody Disgusting reżyser przyznał, kiedy mniej więcej można spodziewać się premiery kolejnej części. Nie musimy aż tak długo czekać (choć reżyser uważa, że jednak sporo).

Ten rok nie przypominał niczego, co mogliśmy sobie wyobrazić. Widząc całą miłość, jaką Terrifier 2 otrzymał i podekscytowanie, jakie to wydanie wzbudziło wśród nowych i starych fanów, naprawdę nie da się tego opisać słowami. W podziękowaniu dla nich i wielu osób, które niestrudzenie pracowały nad tym wydaniem, chcemy przywrócić je na duży ekran, gdzie jest jego miejsce. Co więcej, podczas gdy fani z niecierpliwością czekają na premierę Terrifier 3 w przyszłym roku, przygotujemy kilka specjalnych niespodzianek, ponieważ rok to zbyt długo, by czekać.

– wyjawił reżyser

Wygląda więc na to, że Terrifier 3 ma nas ponownie obrzydzić już w 2024 roku. Prace na planie zapewne niebawem będą dobiegać końca. Zgaduję, że trzecia część może wyjść w okolicach Halloween następnego roku, kiedy to popyt na takie kino jest znacznie zwiększony niemal na całym świecie. W tym roku do wybranych amerykańskich kin powróci „dwójka”, a przed premierą „trójki” możemy spodziewać się nowych materiałów i pewnych „niespodzianek”.

Udostępnij: