Teraz możesz być hipsterem w GTA Online

Wystarczy podłączyć PlayStation 3 lub Xbox 360 do sieci i pobrać darmowy dodatek zatytułowany I’m Not a Hipster.

Mimo że Rockstar skupia się teraz na przenoszeniu GTA V na PC oraz konsole nowej generacji, nie zapomina o posiadaczach starszych platform. Świadczy o tym kolejna aktualizacja do GTA Online, która właśnie pojawiła się na serwerach producenta.


Nowy dodatek pozwoli wcielić się graczom w najprawdziwszego hipstera! Zawiera sporo ciuszków w stylu retro – jak koszulki z nadrukami i spodnie rurki – ale również tatuaże, fryzury, maski zwierząt i masę innych dodatków. Ponadto otrzymamy siedem nowych samochodów, które tylko z pozoru wydają się nudne, a tak naprawdę kryją w sobie spory potencjał – zapewnia Rockstar.

Dodatek zawiera ponadto 12 nowych miejsc pracy, oczywiście modnych, bo tylko w takich hipster może się pojawić. Ponadto weźmiemy udział w kilku cool wyścigach.

GTA-Online-2
To jednak nie wszystko. Wraz z instalacją I’m Not a Hipster zostaną naprawione niektóre błędy, które jeszcze pojawiają się w grze. Przykładowo nie będzie już sytuacji, kiedy samochód z napędem na cztery koła zamienia się nagle w auto z napędem na jedną oś. Dostaniemy też usprawnienia – np. gaz łzawiący zacznie wyrządzać więcej szkód, a potraktowany nim inny hipster dłużej ma odczuwać jego skutki.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet