Jaki telewizor dla gracza z 4K 120 Hz? 10 propozycji na każdą kieszeń

Telewizor dla gracza
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Telewizor dla gracza to istotny element stanowiska każdego fana gamingu. Prezentujemy 10 wybranych propozycji ze wsparciem 4K i 120 Hz, za które nie zapłacicie fortuny.

Konsole Xbox Series X oraz PlayStation 5 pozwalają na rozgrywkę w rozdzielczości 4K i płynności nawet do 120 klatek na sekundę. Najrozsądniejszą opcją dla graczy konsolowych, którzy mają już najnowsze konsole lub planują ich zakup będą więc telewizory wspierające 4K oraz częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz. Można powiedzieć, że taka specyfikacja jest swoistym nowym standardem grania na konsolach.

Mogłoby się wydawać, że dobre telewizory dla graczy z 4K i 120 Hz są drogie, ale w praktyce sprawa wygląda zgoła inaczej. Przyzwoite propozycje da się kupić za mniej niż 3000 złotych, a droższe modele oferują dodatkowe funkcje, na przykład lepszą jakość technologii HDR.

Poniżej znajdziecie dziesięć propozycji telewizorów dla graczy, za które nie zapłacicie fortuny, a które wspierają rozdzielczość 4K i częstotliwość wyświetlania 120 Hz. Przy każdym z wymienionych modeli znajdziecie też informację o liczbie cali oraz rodzaju technologii danego ekranu.

Telewizor dla gracza na każdą kieszeń – nasze propozycje

Powyższe ceny obowiązują w chwili publikacji artykułu

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie