Kolejna gra Techlandu to RPG w klimacie fantasy. Jest pierwsza grafika

Techland - logo i nowa marka
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Premiera Dying Light 2 już za nami, więc Techland bierze się za coś nowego. Tym razem polskie studio szykuje nie kolejną kontynuację, a coś zupełnie świeżego.

Potwierdzono, że studio przygotowuje nową grę action-RPG z otwartym światem. Produkcja będzie osadzona w świecie fantasy, co potwierdza grafika koncepcyjna opublikowana wraz z wpisem w mediach społecznościowych. Trwa rekrutacja deweloperów do nowego projektu.

Konkretów na razie brakuje. Na ujawnienie szczegółów gry zapewne przyjdzie nam trochę poczekać, ale kto wie, może w ciągu najbliższych miesięcy ujrzymy zwiastun zapowiadający produkcję.

O tym, że Techland szykuje nową markę, wiemy już od dłuższego czasu. Przedstawiciel studia poinformował w 2020 roku, że nowa gra może zostać wydana rok lub dwa lata po premierze Dying Light 2, choć nie wiadomo, czy plany te nie uległy zmianie. Na razie musimy uzbroić się w cierpliwość.

Przypominam, że studio wraz z nową grą przygotowuje też świeżą zawartość do DL2. W planach jest aż 5 lat wsparcia. W tym czasie do fanów trafią darmowe i płatne DLC, specjalne wydarzenia oraz oczywiście aktualizacje wprowadzające poprawki rozgrywki. Pewne jest, że fani Techlandu nie będą się nudzić w oczekiwaniu na premierę kolejnej gry tego studia.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie