Darmowy prezent dla graczy Dying Light 2. Odbierajcie już teraz

Dying Light 2 z darmowym prezentem | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Gracze Dying Light 2 mogą dostać zupełnie darmowy prezent. Wystarczy udać się na specjalną stronę i przypisać do konta skórkę do wyposażenia!

Dying Light 2 nieustannie się rozwija, a ostatnia wielka aktualizacja do gry kompletnie zmieniła jej oblicze. To akurat dobrze, bo gracze nie mają powodów, aby narzekać.

Dying Light 2 – odbierajcie darmowy prezent

Tym razem Techland kusi swoich największych fanów darmowymi fantami. Nie oszukujmy się – to ledwo malutki dodatek, ale i tak miło jest odebrać go zupełnie za darmo. Mowa o skinie do jednego z kluczowych elementów wyposażenia. Możecie odebrać skórkę do linki z hakiem pierwszego pielgrzyma!

Jak to zrobić? Wystarczy udać się na stronę “Azyl Pielgrzymów”. Musicie jednak posiadać na niej konto, ale jego założenie jest kompletnie bezpłatne. Techland w przeszłości rozdawał darmowe przedmioty za pośrednictwem tej strony, także istnieje spora szansa, że jednak macie tam aktywne konto.

Warto rozglądać się na stronie “Azyl Pielgrzymów” regularnie. Raz na jakiś czas gracze mogą znaleźć tam darmowe przedmioty, które można przypisać do konta kompletnie bez żadnych opłat.

Źródło: Reddit

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie