Za darmo dodatek do gry z PS Plus na listopad. Coś rodem z PC!

PS Plus - logo na tle błyskawic.
Newsy PlayStation Plus PS5

Jedna z najlepszych gier listopadowej oferty PS Plus dostała świetny dodatek. Dzięki niemu poczujemy się trochę jak PC-towcy, ponieważ skorzystamy z modyfikacji.

Pełna oferta PS Plus Extra zostanie oddana w nasze ręce dopiero po weekendzie, we wtorek 21 listopada. Jednak wyjątkowo już teraz możemy pobierać jeden z tytułów, który miał swoją premierę dwa dni temu i od razu trafił do pakietu Extra. Mowa o doskonałym i wybuchowym tytule Teardown dostępnym na PS5. I proszę nie pisać, że to pikselowata miernota, tylko samemu wypróbować ten tytuł. Oceny sięgające często 10/10 dla wersji PC-towej nie wzięły się znikąd. Nie przypadkiem wspomniałem o blaszakach, ponieważ wraz z premierą Teardown na konsoli od Sony, w PS Store pojawił się bardzo ciekawy dodatek do tej gry. Jest on darmowy i od razu kojarzy się z PC.

Nie masz PS Plus Extra? Kup go taniej w PS Store, korzystając z promocji na doładowania

Obecnie w PlayStation Store trwają promocje na PS Plus z okazji Black Friday 2023. Jednak wszystkie ceny „zbijemy” dodatkowo, gdy doładujemy portfel tanimi kartami:

Teardown z darmowym dodatkiem, który jest paczką modów

Zatem kto gra już, albo dopiero zamierza pobrać Teardown, powinien koniecznie zaopatrzyć się w dodatek Mod Pack #1. Pobierzecie go za darmo z PlayStation Store, a po jego instalacji w grze znajdzie się 8 modyfikacji. Widać też po nazwie DLC, że to nie pierwsza paczka, więc liczymy tutaj na kolejny dobry wybór w kolejnej modyfikacji.

Nie wybiegając jednak w przyszłość, oto link do pobrania dodatku oraz spis modów, które wprowadza:

Dodatek zawiera osiem modów – oto lista:

  • Dog Companion – wprowadza pieska, który nam towarzyszy na każdym poziomie. Możemy go głaskać i bawić się z nim w aportowanie.
  • Oak Village – wprowadza piękną wioskę przy jeziorze, w której odwiedzisz kowala, udasz się na targ lub zajmiesz się pracami w polu.
  • A California House – dodaje do gry dom w słonecznej Kalifornii, gdzie czeka nas dobrze zaprojektowane doświadczenie sandboksowe oraz napad!
  • Vacuum Cleaner – dostajemy odkurzacz, który potrafi wciągać małe obiekty oraz nimi… strzelać.
  • Swatch Whip – wprowadza do gry wyścigi samochodowe.
  • Teardown Touring Cars – tutaj też możemy się ścigać z samochodami sterowanymi przez SI na wielu trasach rozsianych po Löckelle.
  • Zenitka – otrzymujemy przenośne działo przeciwlotnicze z niewyczerpującą się amunicją.
  • Armanty Space Station – ciekawy mod wprowadzający stację kosmiczną w trybie sandbox. Po odkryciu obiektu możemy go zaludnić albo efektownie zniszczyć.
  • Hook Shotgun – otrzymujemy strzelbę z zamontowanym hakiem. W ten sposób możesz skakać pomiędzy budynkami lub przyciągać obiekty.
Tearndown - dodatek do gry na PS5
Tearndown – dodatek do gry na PS5
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie