Wielka promocja na PS Plus z okazji Black Friday. Sony przecenia abonament PlayStation

PS Plus taniej w PS Store. Sony startuje z promocją na Black Friday
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

PS Plus możecie obecnie kupić taniej. PlayStation zdecydowało się obniżyć jego cenę w oficjalnym sklepie PlayStation Store z okazji Black Friday.

Niedawno Sony przedstawiło ofertę nowych gier dla progów Extra i Premium w abonamencie PlayStation Plus. Jeżeli nowości w katalogu brzmią dla Was ciekawie, być może zainteresujecie się również obniżeniem ceny za subskrypcję? Nie jest to nic na stałe, ale świetna okazja z racji Black Friday.

Chcecie zaoszczędzić na PS Plus jeszcze bardziej?

W tym miejscu zboczę nieco z tematu, bo możecie tak naprawdę zaoszczędzić podwójnie. Wystarczy skusić się na kody doładowujące do PS Store, dzięki którym zakupicie subskrypcję taniej. Wtedy możecie skorzystać z podwójnej obniżki ceny, więc różnica jest naprawdę spora.

Wróćmy do głównego tematu i rabatów od Sony – jak firma obiecała wcześniej, PS Plusa kupicie obecnie taniej nawet o 30%. Promocja dotyczy jedynie wariantów na 12 miesięcy. Być może warto, jeżeli chce się mieć spokój przez co najmniej rok?

  • PS Plus Premium na 12 miesięcy – 441 zł (zamiast 630 zł)
  • PlayStation Plus Extra na 12 miesięcy – 390 zł (zamiast 520 zł)
  • PS Plus Essential na 12 miesięcy – 236 zł (zamiast 295 zł)

Oferta jest ważna od dzisiaj, tj. 17 listopada 2023 roku. Potrwa wyłącznie do 27 listopada, dlatego lepiej nie zapomnieć i zastanowić się nad nią zawczasu. Co ważne, oferta obowiązuje tylko użytkowników bez aktywnej subskrypcji, choć niektórzy gracze skarżą się, że nawet wtedy nie działa im promocja i dotyczy wyłącznie nowych użytkowników.

Aktywni mogą jednak przejść na wyższy poziom abonamentu, przy czym zaoszczędzą 25%, przechodząc na wyższy plan do planu Extra lub 30% na Premium.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie