Tak będzie wyglądać PS4 w wersji Slim? Wyciekły pierwsze zdjęcia

Konsola znacznie zmniejszy swoje rozmiary.

Nie od dzisiaj internauci snują domysły na temat PlayStation 4 w wersji Slim. Czy jest już w produkcji? Jak będzie wyglądać i najważniejsze, kiedy mielibyśmy usłyszeć oficjalną zapowiedź odchudzonego sprzętu.


Ostatnio pisaliśmy, że Samsung rozpoczął produkcję kości pamięci VRAM GDDR5, które będą miały pojemność 8 Gigabitów (1 GB). Wykorzystana zostanie przy tym technologia 20nm, co znacznie zmniejszy rozmiary elementu. Jak wiemy, obecna wersja PS4 korzysta z podobnych układów Samsunga, tyle że znacznie większych. Miniaturowe kostki znajdą się w odchudzonej konsoli? Teraz to zgadywanka.

Jeśli Sony rzeczywiście myśli nad PS4 w wersji Slim, to możemy o tym usłyszeć dopiero podczas imprez E3 2015 lub GamesCom 2015.

Prawdziwą niespodzianką jest natomiast to, co publikuje włoski serwis Multiplayer. Portal twierdzi, że dotarł do pierwszych zdjęć prezentujących odchudzone PlayStation 4. Screeny możecie zobaczyć w galerii poniżej.

Jeśli to naprawdę prawdziwe materiały, konsola w edycji Slim będzie naprawdę malutka. Logo PlayStation zmieni lekko swoją pozycję, oprócz tego zobaczycie kilka innych zmian. Projekt ma nosić kryptonim Monolith.

Jak sądzicie, czas już na chudą PS4? Dajcie też znać, czy waszym zdaniem zdjęcia wyglądają na prawdziwe. A jeśli nie, to co powiecie mimo wszystko na taki wygląd PlayStation 4?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

260 Shares
Share260
+1
Tweet