Tak będzie wyglądać FIFA przyszłości?

Film stworzony przez fanów prezentuje się naprawdę imponująco!

Marius Hjerpseth, twórca zamieszczonego poniżej dzieła wie, że najlepiej w FIFĘ pograć z przyjaciółmi. Sam jednak postanowił zebrać ich nieco więcej niż jest w stanie obsłużyć jedna konsola przed telewizorem. Na tyle, że wystarczyło ich, aby zorganizować prawdziwy mecz. Zamontował kamery na stadionie, nagrał wydarzenie, a potem nałożył na całość znane z FIFY menu oraz inne charakterystyczne elementy.

Hjerpseth zaznacza, że po raz pierwszy zdecydował się na nagranie czegoś takiego, co pochłonęło mnóstwo czasu. Oczywiście nie dokonałby tego bez pomocy swoich przyjaciół. Wcześniej Hjerpseth nagrywał na YouTube gameplaye z FIFY po których widać, że jest prawdziwym miłośnikiem serii. Jego najnowsze dzieło robi z kolei świetne wrażenie. Filmik dostępny jest od 10 dni w sieci, a obejrzało go już ponad 2 miliony osób! Aż chciałoby się, aby kolejna część FIFY wyglądała właśnie w ten sposób.


Tymczasem przypominamy, że premiera FIFY 15 będzie miała miejsce już 26 września. Więcej na jej temat możecie znaleźć w pozostałych naszych newsach.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet