Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Powstaje symulator platformy wiertniczej. Premiera niebawem

Red Dev Studio poinformowało, że kończy prace nad Drill Deal – symulacją budowy platformy wiertniczej. Pod koniec lipca na Steam trafi prolog z gry.

Polski deweloper przystępuje do finalnych prac nad Drill Deal – tytułem, w którym zostajemy szefem konstrukcji i budujemy infrastrukturę, zarządzając zespołem i kupując odpowiedni sprzęt. Wydawcą gry będzie Ultimate Games.

31 lipca na Steam trafi bezpłatny prolog, który pozwoli wszystkim zainteresowanym zapoznać się z możliwościami produkcji.

Kończymy prace nad Drill Deal. Zrealizowaliśmy już większość kamieni milowych przyjętych dla prac nad tym tytułem. Zaimplementowana została mechanika gry – budowa i rozbudowa budynków, drzewka technologii i rozwoju, zakupy sprzętu i żywności, zatrudnianie pracowników oraz zarabianie pieniędzy na sprzedaży i kontraktach – poinformował prezes Red Dev Studio Wojciech Sypko.

Szef zespołu wspomniał też, że w produkcji będą obecne różnorakie zdarzenia losowe, które mogą utrudnić nam budowanie platformy. Chodzi na przykład o protesty ekologów, sztormy czy… piratów.

Wprowadziliśmy także element zużywania się maszyn, co urozmaica rozgrywkę. Duża liczba dostępnych elementów i zdarzeń pozwoliła na wprowadzenie kilku scenariuszy rozgrywki, z których każdy stawia przed graczem inne cele do zrealizowania – wyjawił Wojciech Sypko.

Premiera kompletnego tytułu na Steamie ma mieć miejsce 30 września 2020.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się