Polscy twórcy zapowiadają Offroad Mechanic Simulator. Gra wygląda nieźle na zwiastunie

Image Power i PlayWay prezentują symulację mechanika samochodów terenowych. Ujawniono pierwszy filmik. Tytuł prezentuje się nadzwyczaj dobrze.

Polskie studia przedstawiły swój nowy projekt. Jest to produkcja, w której wcielamy się w postać mechanika terenówek. Offroad Mechanic Simulator zmierza póki co wyłącznie na PC.

Zapowiedzi towarzyszy krótkie wideo. Wynika z niego, że oprócz grzebania we wnętrzu dużych samochodów, w grze będziemy mogli robić też parę innych ciekawych rzeczy, takich jak jeżdżenie terenówkami czy wyciąganie ich z błota. Prezentowana na filmiku gra zaskakuje całkiem niezłą oprawą wizualną.

Nie ujawniono jeszcze nawet zbliżonej daty premiery Offroad Mechanic Simulator. Tytuł można już dodawać do swojej listy życzeń na Steamie.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: