Symulator jazdy po bezdrożach ma ustaloną datę premiery

Za kierownicą ciężarówki zasiądziemy już w czerwcu.

Spintires pozwoli nam wcielić się w kierowcę, którego zadaniem jest przewożenie towarów między określonymi punktami. Akcja rozgrywa się w Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich w latach 80 XX wieku. Jak zapewne wiecie w tej zamierzchłej dla wielu przeszłości nie można było liczyć na wspomaganie się GPS-em. W jaki sposób odnajdywać będziemy drogę? Wykorzystując do tego proste narzędzia nawigacyjne (m.in. kompas).

Trzeba będzie także dbać o to by nie uszkodzić ładunku. Bycie ostrożnym procentować będzie większą ilością punktów umiejętności, które przeznaczymy na różnego rodzaju ulepszania wozu. Z czasem będziemy mogli również zainwestować w zupełnie nowy pojazd. Gra planowana jest jako  niezwykle realistyczna produkcja, z zaawanasowaną fizyką. Deweloperzy zapewniają, iż rodzaj nawierzchni ma wpłynąć na zachowanie się auta w trakcie jazdy.

Pozycja od Oovee Games Studio wymagać będzie od nas skupienia i koncentracji, gdyż szaleńcza jazda skończyć się może łatwo zniszczeniem ciężarówki. Tytuł został stworzony z myślą o komputerach PC, planowana jest także polska wersja językowa.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: