Świetna wiadomość dla posiadaczy PS Vity

0 komentarzy

Sony chce dać jej właścicielom aż 250 gier!

Producent poinformował właśnie, że mając PS Vitę i wykupiony abonament PS Plus, będzie można bez ograniczeń korzystać z biblioteki 250 gier z PSP. Wcześniej te gry były dostępne po uiszczeniu opłaty za każdy tytuł oddzielnie. Niestety zła wiadomość jest taka, że póki co jest to opcja przeznaczona wyłącznie na rynek japoński. Niewykluczone jednak, że również w USA jak i Europie będzie można przebierać w prawie darmowych grach. I to z naprawdę sporej biblioteki.

Jak podaje Sony, dostęp do wspomnianych 250 tytułów ma być nieograniczony. Oczywiście tak długo, dopóki będziemy opłacać abonament PlayStation Plus. Nie ma być jednak tak, że w ramach tej promocji, ściągniemy tylko kilka gier z listy 250.

Oby taka sama usługa pojawiła się również w Europie. Na PSP ukazało się sporo ciekawych tytułów, które z pewnością sprawdzą się na najnowszym, przenośnym sprzęcie od Sony. Jakie Wy tytuły byście pobrali?

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się