Święta w Warframe – co przygotowano dla graczy?

Święta w Warframe – co przygotowano dla graczy?
Newsy PC PS4 XOne

Digital Extremes przygotowuje graczy na wielką, śnieżną bitwę!

Gra akcji free-to-play, Warframe, rozkręca wielką świąteczną akcję na skalę międzyplanetarną. Gracze obdarowują się wzajemnie, a ich dobra wola przenika ze świata gry do rzeczywistości i daje radość dzieciom.

W rozpoczętej wczoraj Wielkiej Akcji Choinkowej Tenno, kanadyjski deweloper – Digital Extremes – zachęca graczy w Warframe do wymiany podarków w świecie gry. Im więcej prezentów przejdzie z rąk do rąk, tym więcej pieniędzy Digital Extremes przeznaczy na wsparcie finansowe świetlic dla dzieci w London, Ontario, gdzie znajduje się siedziba studia.

Akcja rozpoczęła się wczoraj, a podarki z innymi graczami można będzie wymieniać do 4 stycznia. Każdy prezent przekazany innemu graczowi gra zapisze na nasze konto dobrych uczynków. Przez cały czas trwania akcji, każdy napełniać będzie pasek swojego “prezentometru”. Osiągnięcie kolejnych progów na liczniku nagradzane będzie kolejnymi elementami specjalnego, sezonowego ekwipunku dla Tenno, bo Warframe – zwłaszcza w okresie świątecznym – na szczodrość odpowiada szczodrością. Podobny „prezentometr” obserwować można na oficjalnej stronie gry, tam jednak przedstawione są łączne wyniki akcji. Tak jak osobiste “prezentometry”, ten również posiada progi, na których osiągnięcie pracuje cała społeczność gry. Wraz z osiągnięciem kolejnych progów Digital Extremes zwiększa sumę przeznaczaną na cele charytatywne.

By wziąć udział w akcji, należy zalogować się do gry i rozdawać prezenty innym graczom przed 4 stycznia 2017. Gracze, którym brakuje pomysłów na prezenty dla innych Tenno, ucieszą się z codziennych ofert specjalnych w sklepie znanego wszystkim doskonale handlarza – Darvo.

Inne świąteczne atrakcje przygotowane przez Warframe obejmują:

ALERT TAKTYCZNY GOTOWOŚCI DO ŚNIEŻNEJ BITWY

Czas wyposażyć się w zbroje Frost, zebrać trochę śniegu i rozpocząć… bitwę na śnieżki! Stan Alertu Taktycznego Gotowości do Śnieżnej Bitwy powtórzy się dwukrotnie i potrwa przez cały weekend – od piątku, 16 grudnia do poniedziałku, 19 grudnia oraz od piątku, 30 grudnia do poniedziałku, 2 stycznia. Gracze, którzy każdego dnia ukończą trzy mecze, otrzymają specjalną nagrodę.

PACZKA SKÓREK PRZESILENIA ZIMOWEGO

Świąteczny pakiet, który zapewni sezonowy wygląd Tenno, ich towarzyszom oraz broni:
⦁ Skórka Solstice Titania
⦁ Skórka Solstice Heliocor
⦁ Skórka Solstice Salix Syandana
⦁ Pakiet Solstice Daedalus
⦁ Skórka maskująca geny Solstice Kavat
⦁ Zestaw maskujący geny Solstice Kubrow Gene-Masking
⦁ Three-Day Affinity and Credit Booster
⦁ Wielki powrót Zimowego Pakietu! Warframe Mirage, świąteczne skórki i wiele więcej! Wszystkie pakiety zimowe można nabyć w sklepie gry.

ZIMOWE DEKORACJE DLA LĄDOWNIKA

Nie ma świąt bez prezentów! Prezentem dla każdego z graczy może być pięknie udekorowany statek. Pakiet świątecznych dekoracji można nabyć w sklepie gry za symboliczną cenę 1 Kredytu. Czas przystroić lądownik na święta!

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie