Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Święta w Battlefield 1 – nowa gra niestandardowa, skórki na czołgi i wiele więcej

Electronic Arts publikuje kalendarz świątecznych wydarzeń w grze.

Świąteczne atrakcje nie omijają najnowszej odsłony serii Battlefield i jeśli jesteście ciekawi, czego spodziewać się w nadchodzących dniach, z pomocą przychodzi oficjalna rozpiska wydarzeń, którą prezentujemy poniżej.

Święta w Battlefield 1
Święta w Battlefield 1

21 grudnia: Tego dnia w Battlefield 1 pojawiła się nowa gra niestandardowa „Przesyłka na ślepo. To zmodyfikowana wersja Gołębi Wojennych – bez minimapy i z dostępem tylko do broni osobistej oraz ładunków wybuchowych.

Święta w Battlefield 1
Święta w Battlefield 1

22 grudnia: Od 22 grudnia deweloperzy będą rozdawać nieśmiertelniki „Rozejm bożonarodzeniowy” (po jednym na konto). Aby otrzymać ten wyjątkowy nieśmiertelnik, wystarczy zalogować się po tej dacie do Battlefield 1.

Święta w Battlefield 1
Święta w Battlefield 1

22 grudnia: Tego dnia w Battlefield 1 pojawią się skórki na pojazdy. W nowej wersji pakietów bojowych możecie zdobyć dwie skórki na ciężki czołg: „SchnucK” (o jakości znakomitej) i „Pustynne złoto” (jakość legendarna).

23–29 grudnia: Gracze, którzy zalogują się w tych dniach do Battlefield 1, otrzymają darmowe pakiety bojowe (po jednym na konto). Chcecie się dowiedzieć, co można w nich znaleźć? Zajrzyjcie na stronę pakietów bojowych.

Święta w Battlefield 1
Święta w Battlefield 1

23–29 grudnia: Każdy posiadacz Przepustki Premium do Battlefield 1, który zaloguje się w tych dniach do gry, otrzyma dwa zaawansowane pakiety bojowe. (Będą to pakiety dodatkowe, niewliczane w sumę 14 zaawansowanych pakietów bojowych Premium).

Źródło: battlefield.com, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%