Świąteczne DLC do GTA Online już oficjalnie!

Rockstar odsłania karty, które niestety nie sprzyjają za bardzo konsolom zeszłej generacji.

Ostatnie dni były pełne przecieków na temat zimowego dodatku. W końcu przyszła pora na konkrety, potwierdzone przez Rockstar. Co zatem przynosi świąteczne DLC do GTA Online?


Udostępniony dodatek (został już odblokowany) pozwala świętować na ulicach Los Santos do 5 stycznia. Posiadacze PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One otrzymują zupełnie nową kolekcję ciuchów oraz akcesoriów:

  • Trzy dźwięki klaksonu w świątecznym klimacie;
  • Nowe maski, m.in. Mikołaj i Pani Mikołajowa, Zły Elf, Szalony Ciastek i Bożonarodzeniowy Luchador;
  • Nowe stroje Świętego Mikołaja;
  • W apartamentach oraz na Legion Square pojawią się choinki. Domy i jachty też zostaną odpowiednio ozdobione.

Co dla starszych konsol? Niestety w przypadku PS3 oraz X360 nie dostajemy nowej zawartości, lecz stroje i akcesoria, którymi bawiliśmy się w zeszłych latach, podczas Festive Surprise 2014 i 2013 Holiday Gifts. Starsza zawartość jest dostępna również na blaszakach i obecnej generacji.

Na wszystkich platformach będziemy mogli jednak porzucać śnieżkami podczas anomalii pogodowej, która nawiedzi Los Santos. Ulice znowu pokryje biały puch!

Szkoda, że póki co Rockstar nic nie pisze o samochodzie Tampa, który według wcześniejszych przecieków również miał pojawić się w ramach świątecznego DLC do GTA Online. Kto wie, może deweloper trzyma tę niespodziankę na przyszłe dni.

Rockstar organizuje też świąteczny konkurs. Kto chce wziąć w nim udział, niech pstryknie świąteczną fotkę i wrzuci ją na Social Club do 5 stycznia. Koniecznie trzeba ja otagować #FestiveSurprise2015. Do wygrania sporo kasy – milion wirtualnych zielonych do wydania w Los Santos!

GTA Online
GTA Online

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

82 Shares
Share82
+1
Tweet