Świąteczne DLC do GTA Online – prawdopodobna data premiery i kolejne szczegóły

Rockstar szykuje dla swoich fanów niespodziankę, o której trochę już wiadomo.

Świąteczne DLC do GTA Online jest coraz bliżej i jak pisaliśmy w zeszłym tygodniu, pierwsze nieoficjalne szczegóły na temat dodatku mówią o nowym samochodzie (powróci Tampa z GTA IV) oraz świątecznych maskach i strojach. Do sieci wyciekło nawet kilkanaście screenów prezentujących wspomnianą zawartość, które możecie obejrzeć sobie we wcześniejszym naszym newsie. Możemy spodziewać się również tradycyjnego śniegu na ulicach Los Santos. W ciemno można stwierdzić przecież, że jak ma być świąteczne DLC do GTA Online, to bez białego puchu przecież się nie obejdzie.


Nowych informacji na temat dodatku dostarcza użytkownik YouTube o nicku MrBossFTW. To nadal przecieki, choć wydają się być jak najbardziej prawdopodobne.

Przede wszystkim na stronie Rockstar Newswire pojawiła się (widocznie za wcześnie) informacja o konkursie fotograficznym związanym ze świątecznym DLC. Stronka szybko została usunięta, lecz uważni gracze nie mogli jej nie wypatrzyć. MrBossFTW wnioskuje, że dodatek zostanie udostępniony już 22 grudnia, czyli we wtorek.

Poznaliśmy również finalny wygląd wspomnianego samochodu Tampa oraz jego cenę. Za autko przyjdzie zapłacić $375.000.

Oprócz tego spodziewajcie się wojny na śnieżki oraz nowych dźwięków klaksonów. Wszystkie materiały związane ze wspomnianymi wyciekami prezentujemy poniżej.

Świąteczne DLC do GTA Online – nowe materiały wyciekły do sieci

GTA Online
GTA Online
GTA Online
GTA Online

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

70 Shares
Share70
+1
Tweet