Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Surgeon Simulator 2 – premiera w tym tygodniu, kuracja kromką chleba na nowym gameplayu

Surgeon Simulator 2 zmierza na PC już w ten czwartek. Z tej okazji zaprezentowano świeżą rozgrywkę z produkcji.

O tym, że symulacja doczeka się sequela, wiemy już od jakiegoś czasu – pod koniec ubiegłego roku mogliśmy zobaczyć zwiastun SS2 na The Games Awards. Premiera tytułu odbędzie się w czwartek 27 sierpnia. Pokazano nowy gameplay trailer, na którym można zaobserwować typowe dla gry niekonwencjonalne podejście wirtualnych operatorów do ich ofiary.

Zarówno za pierwszą, jak i drugą odsłonę Symulatora Chirurga odpowiedzialne jest Bossa Studios. To ten sam zespół, który stworzył chociażby wyrafinowaną symulację kromki chleba I Am Bread. Dlatego nikogo nie dziwi, że w pewnym momencie na filmiku lekarze przykładają do głowy pacjenta kromkę chleba.

SS2 w porównaniu do oryginału przeszło zabieg odmładzający. Oprócz odświeżonego wyglądu, tytuł doczekał się też kilku nowych opcji. Dostaniemy przede wszystkim tryb multi, w którym w operowaniu będzie mogło uczestniczyć do czterech wziętych chirurgów. Produkcja zaoferuje ponadto tworzenie swoich własnych etapów i zadań w trybie Creation Mode.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się