Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Surgeon Simulator 2 trafi do graczy jeszcze w wakacje. Pokazano gameplay trailer

Autorzy Surgeon Simulator 2 wyjawili, że druga część zabawnej gry z 2013 zadebiutuje już w sierpniu 2020. Tytuł będzie dostępny wyłącznie w sklepie Epic Games.

O tym, że druga część symulacji doczeka się sequela, wiemy już od jakiegoś czasu – pod koniec ubiegłego roku mogliśmy zobaczyć zwiastun produkcji na The Games Awards. Natomiast w ten weekend na PC Gaming Show otrzymaliśmy trailer z gameplayem. Przy okazji twórcy ujawnili, że gra zmierza na PC już w sierpniu 2020, będąc ekskluzywem dla Epic Games Store.

Zarówno za pierwszą, jak i drugą odsłonę Symulatora Chirurga odpowiedzialne jest Bossa Studios – ten sam zespół, który stworzył chociażby wyrafinowaną symulację kromki chleba I Am Bread.

SS2, które jest równie nietuzinkowe jak oryginał, przeszło zabieg odmładzający. Oprócz unowocześnionego wyglądu, tytuł doczekał się też kilku nowych opcji. Dostaniemy przede wszystkim tryb multi, w którym w operacji będzie mogło uczestniczyć do czterech wziętych chirurgów. Oprócz tego poza levelami przygotowanymi przez autorów, tytuł zaoferuje tworzenie swoich własnych etapów i zadań w trybie Creation Mode.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się