Subnautica otrzyma kolejną część? Sugeruje to ogłoszenie o pracę

Subnautica - bohater gry pod wodą wraz ze swoim podwodnym pojazdem
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Wygląda na to, że Subnautica doczeka się kolejnej odsłony. Tak można wnioskować z treści ogłoszenia o pracę, które opublikowało Unknown Worlds Entertainment.

Dobre wieści dla osób, które grały w wodny survival i tytuł im się podobał: najprawdopodobniej autorzy planują stworzenie nowej gry z serii. Choć może to być też po prostu inna produkcja, ale na pewno w klimatach oceanicznej przygody. Unknown Worlds opublikowało bowiem ogłoszenie, w którym poszukuje Narrative Designera do prac nad “kolejną grą w uniwersum Subnautica”.

Dodatkowo w zeszłym roku informowaliśmy, że studio odpowiedzialne za serię tworzy całkiem odrębny projekt, który nie ma związku z wspomnianą serią. Według tamtych informacji, owa druga produkcja ma trafić do wczesnego dostępu jeszcze w tym roku. Jednak do tej pory nie poznaliśmy konkretów na ten temat.

Subnautica to seria gier survivalowych z otwartym światem, w których eksplorujemy głębiny oceaniczne pełne piękna, jak i niebezpieczeństw. Walczymy o przetrwanie w nietypowych okolicznościach, poszukując pożywienia i tworząc ekwipunek.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie