Wkurzony gracz atakuje innych na turnieju… bijatyk. Bo przegrał rundę [WIDEO]

Dragon Ball FighterZ: wkurzony gracz zaatakował innego [WIDEO]
E-sport Newsy

Gracz Dragon Ball FighterZ zaatakował postronnego obserwatora, który nagrywał jego wybuch furii po przegranej potyczce w trakcie CEO 2023.

Do wczoraj trwały zawody w trakcie CEO 2023, czyli amerykańskiego turnieju w bijatykach. W sieci pojawiło się niepokojące zajście z udziałem jednego z zawodników, który po przegranej walce zaatakował postronnego obserwatora. “To jest straszne” – podsumowują internauci pod filmem.

W serwisie Reddit pojawiło się wspomniane nagranie, które możecie obejrzeć także poniżej. Przedstawia ono dwójkę zawodników rozgrywających mecz w Dragon Ball FighterZ. Jeden z nich wykonuje w pewnym momencie kombosa, dzięki któremu wygrywa potyczkę. Nie spodobało się to jednak jego przeciwnikowi, który zachowuje się niedopuszczalnie, rzucając się na innych ludzi.

W komentarzach dominują przede wszystkim głosy krytyki przeciwko graczowi, który nie był w stanie powstrzymać swoich emocji. Wiele osób podkreśla, że “to tylko gra”, co jest prawdą – ciężko usprawiedliwić takie zachowanie, tym bardziej niczym niesprowokowane. Niektórzy jednak inną o krok dalej i zaznaczą, że to bardzo niepokojący objaw możliwych problemów u napastnika.

Szczerze mówiąc, to g*wno jest przerażające. Czy ktoś jeszcze pamięta gościa, który przegrał turniej Maddena, wrócił i zastrzelił wszystkich? Kto wie, czy ten sk****** nie zrobi tego samego.

– zaznacza jeden z komentatorów

Podobnych sytuacji było niestety wiele. Jakiś czas temu młody człowiek zaatakował brutalnie nauczycielkę, gdyż ta… zabrała mu konsolę Nintendo Switch. Z kolei w Wielkiej Brytanii aresztowano mordercę stylizowanego na Agenta 47.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie