Streamer zbanowany na Twitchu przez wsadzanie widelców w tostery

Streamer zbanowany przez wsadzanie widelców w tostery | Newsy - PlanetaGracza
Newsy Rozrywka

Streamer imboggles dostał kolejnego bana na Twitchu. Tym razem platforma „martwi się” o niego, bo wsadzał metalowe widelce w tostery.

„Gwiazdy” takie jak Amouranth nie ukrywają, że celowe wyłapywanie banów to dobry sposób na „fejm” i kasę. Mówimy jednak o streamerce znanej z jednoznacznego contentu, o której regularnie jest głośno, m.in. za sprawą piwa z jej waginy. Australijski streamer imboggles nie jest aż tak znany, choć w przeszłości zasłynął niejednokrotnie. Raz na gamingowym turnieju wbiegł wśród graczy, aby spryskać ich… dezodorantem.

Streamer wyłapał bana za zbyt dobre efekty specjalne?

Teraz imboggles powraca i znowu z mało sensowym contentem. Twitch niedawno go zbanował, choć jawny powód bana nie jest do końca jasny. Wszystko jednak zaczęło się od filmików, na których m.in. wsadza metalowe widelce w tostery. Chyba nikomu nie muszę przypominać, że to nie jest dobry pomysł. „Fejm” może i by się zgadzał, ale czy warto ryzykując poważny uszczerbek na zdrowiu?

Ostatecznie nie trzeba dogłębnie analizować wideo, aby dojść do wniosku, że nie ma ono nic wspólnego z rzeczywistością. Widać na nim streamera, który rzekomo wsadza widelce w tostery, po czym te wybuchają i wyrzucają go gdzieś z metr do tyłu, na łóżko. Tak naprawdę jest to przeróbka, której nie ukryją nawet dość tanie efekty specjalne. To jednak wystarczyło, aby Twitch się nimi zainteresował. Twórca contentu wyłapał bana, a platforma wydaje się poważnie zaniepokojona o jego stan psychiczny.

Przejrzeliśmy Twoje treści i martwimy się o Ciebie.

– informuje go Twitch

Twitch swoją decyzję usprawiedliwia brakiem zezwolenia na platformie na wideo związane z krzywdzeniem samego siebie lub innych. Jednocześnie proszą go, w przypadku problemów, aby zgłosił się do szpitala, doktora albo kogokolwiek, komu ufa. Streamer dość szybko pożałował idiotycznych filmików. „Proszę [Twitch – dop. red.], to był szczery błąd. Nie wiem, co teraz zrobić” – woła, prosząc o litość i cofnięcie bana. Mimo to i tak zamierza przenieść się na konkurencyjnego Kicka.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie