Streamer dostał od widzów przerażające “prezenty”. Odpakował je na żywo

Streamer dostał od fanów martwą świnię i uran [WIDEO]
Newsy Rozrywka

Streamer znany pod pseudonimem General Sam następnym razem zastanowi się dwa razy, nim przeprowadzi transmisję z unboxingu prezentów od fanów.

Amouranth niegdyś dostała bardzo dziwny zestaw wraz z pokaźną sumą pieniędzy od swoich fanów. Inni streamerzy też jednak potrafią dostawać kuriozalne rzeczy i dość niepokojące prezenty. Jasne, niektórzy z nich są bardzo wdzięczni za jakieś rękodzieło (np. obrazek) czy nawet zwyczajową kawę, ale zdecydowanie na większą liczbę “klików” przekładają się paczki takie, jak właśnie ta odpakowana niedawno przez General Sama.

YouTuber i streamer na Twitchu przeprowadzał niedawno unboxing prezentów od fanów. Teoretycznie to content jak każdy inny, który jednak często interesuje sporą liczbę widzów. Ci chcą na żywo przekonać się, co takiego inni wysłali internetowym celebrytom w podarunku. Wspomniany streamer w trakcie takiej transmisji mógł szybko pożałować, że w ogóle odpakował te prezenty.

Najpierw z jednej z paczek dobiegał niewyobrażalny podobno smród. Później okazało się, że w środku jest faktycznie – martwa świnia. I to malutka świnka, do tego szczelnie zapakowana w plastikowy worek. Na swój sposób jest to dość przerażające, a zarazem obrzydliwe.

Nie wysyłaj mi takiego g*wna. Uwierz lub nie, ale nie chcę pie*rzonej zabalsamowanej świni, jasne? Wiem, że wyglądam jak typ lubiący zabalsamowane świnie… ale to nie ja, koleś.

– wyjaśnił w trakcie live’a General Sam

Co więcej, to nie koniec dziwacznych prezentów. Inny podarek podpisany jako “Materiał radioaktywny. Ruda uranu” faktycznie znalazła się ruda uranu. Najwyraźniej fragment był na tyle mało radioaktywny, że dało się go wysłać pocztą. Streamer jednak szybko pozbył się potencjalnie niebezpiecznego przedmiotu i wywalił go do śmieci.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie