Kiedy 5. sezon Stranger Things? Aktorka zabrała głos

Stranger Things - kiedy 5. sezon? | Newsy - PlanetaGracza
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Wszyscy fani Stranger Things nie mogą doczekać się premiery 5. sezonu. Nadal trwają zdjęcia, a aktorka Millie Bobby Brown wypowiedziała się na temat ich końca.

Niedawno Netflix oficjalnie pochwalił się, że ruszają zdjęcia do 5. sezonu serialu. Ten, przypomnijmy, ma być tym ostatnim, choć wcale nie oznacza, iż skończy się całe uwielbiane uniwersum. Niemniej gigant streamingowy najwyraźniej poprzesuwał premiery swoich największych hitów, bo nowego sezonu nie należy spodziewać się przed 2025 rokiem.

To kiedy Stranger Things 5. sezon?

Millie Bobby Brown jest jedną z największych gwiazd produkcji. W serialu wciela się w postać Nastki, czyli dziewczyny obdarzonej nadnaturalnymi zdolnościami. Niedawno pojawiła się w roli gościa The Jonathan Ross Show, gdzie wiele mówiła o swoim najnowszym filmie fantasy Dama i nie tylko. Poruszyła również temat serialu, któremu zawdzięcza popularność.

Pozostało nam jeszcze dziewięć miesięcy. Naprawdę lubię Netfliksa i chciałabym jeszcze z nim pracować. Podpisałam umowę, która nie pozwala mi nic powiedzieć, i myślę, że powinnam się tego trzymać.

– powiedziała Millie Bobby Brown

Wygląda więc na to, że prognozowany koniec zdjęć nastąpi mniej więcej za 9 miesięcy. Logicznie można więc zakładać, że data premiery w drugiej połowie 2025 roku jest więc całkiem sensowna. Co ciekawe, aktorka doskonale wie, jak zakończy się historia jej postaci i co ją spotka. Z oczywistych względów nie chciała jednak tego opisywać, twierdząc jedynie, że nie zdążyła też przeczytać scenariuszy wszystkich odcinków.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie